C&F

Wróć do wszystkich klientów

Nasdaq ma partnera w Polsce - to warszawska firma technologiczna C&F

C&F, jako pierwsza polska firma, udostępni na europejskim rynku narzędzie Nasdaq Boardvantage® - wielokrotnie nagradzaną, wiodącą platformę wspierającą pracę zarządów. Partnerstwo C&F z Nasdaq Governance Solutions obejmie rynki w Polsce i Niemczech.  

 

Nasdaq Boardvantage® to zaawansowana technologicznie platforma nowej generacji, wspierająca pracę zarządów i menedżerów najwyższego szczebla. Platforma oferuje elastyczny, bezpieczny i przyjazny dla użytkownika interfejs, który pomaga współpracować w sposób bardziej wydajny i skuteczny. Nasdaq Boardvantage® dzięki wbudowanym intuicyjnym narzędziom do powiadamiania i współpracy, biometrycznemu logowaniu i szyfrowaniu, pomaga zarządzać krytycznymi zadaniami w pracy rad nadzorczych i zarządów.


- Od wielu lat rozwijamy własny produkt w obszarze Governance, Risk & Compliance. Partnerstwo C&F z Nasdaq rozszerza nasze możliwości oferowania jeszcze bardziej kompletnych rozwiązań, szczególnie dla zarządów największych spółek, które oczekują najlepszych praktyk w zakresie ładu korporacyjnego, zgodności i ryzyka - powiedział Piotr Rudnicki, założyciel i właściciel C&F.


- Coraz więcej organizacji w Europie dostrzega wartość we wdrażaniu portali wspierających pracę menedżerów na bazie najnowszych technologii. Z przyjemnością podejmujemy współpracę z C&F i udostępnimy nasze rozwiązanie firmom z Polski i Niemiec, które chcą ulepszyć swoje praktyki w budowie ładu korporacyjnego - powiedział Michael Bartels, Prezes Nasdaq Governance Solutions.

RegTech jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w FinTech (innowacje technologiczne sektora finansowego). Rozwiązania RegTech korzystają z technologii zaawansowanej analityki, robotyki, automatyzacji procesów, sztucznej inteligencji, czy chmury dla wspierania firm w efektywnym osiąganiu wysokiej zgodności ich działania z regulacjami prawnymi. Według prognoz KPMG, inwestycje we wdrożenia rozwiązań kategorii RegTech w 2022 roku wyniosą 76 miliardów dolarów, przy czym jeszcze w 2017 roku miały one wartość około 1 miliarda dolarów.

- Rozwiązania tego obszaru znajdują zastosowanie nie tylko w sektorze finansowym, ale także w innych branżach o wysokim poziomie regulacji, w tym Life Science czy branży farmaceutycznej, z którymi pracujemy na co dzień - mówi Jan Anisimowicz, Dyrektor ds. Rozwiązań Risk and Compliance w C&F – Nasdaq Boardvantage® rozszerza nasze kompetencje w zakresie kontroli ryzyka i zgodności z regulacjami o komponent zarządczy. Z tak komplementarną ofertą jesteśmy w stanie współpracować z firmami na całym świecie.

O C&F

C&F dostarcza rozwiązania technologiczne umożliwiające transformacje cyfrowe i efektywne zarządzanie danymi w branżach o wysokim poziomie regulacji (RegTech). Od dwóch dekad C&F z sukcesem realizuje projekty dla organizacji z różnych branż. Głównym obszarem wdrożeń spółki są: Big Data/AI, Business Intelligence, GRC w sektorach Life Science, farmaceutycznym, finansowym, ubezpieczeniowym i bankowości. Nowoczesna architektura, narzędzia i technologie, a także unikalne kompetencje, pozwoliły C&F wspierać globalne organizacje, w tym te znajdujące się na liście Fortune 500. Spółka ma doświadczenie we wdrożeniach zrealizowanych w ponad 60 krajach. Spółka C&F jako dostawca AdaptiveGRC, została  dostrzeżona przez Silicon Review, jako jeden z 10 najszybciej rozwijających się dostawców rozwiązań branży ładu korporacyjnego.

Centrala firmy mieści się w Warszawie. Firma posiada także filie – w Denver (USA) oraz Heidelbergu (Niemcy).

Więcej informacji: www.candf.com  i https://www.linkedin.com/company/c&f/

AdaptiveGRC: www.adaptivegrc.com