Centrum Riviera

Wróć do wszystkich klientów

Pierwszy w Polsce stacjonarny sklep Żywiec Męskie Granie powstał w Centrum Riviera

Żywiec Męskie Granie Pop-Up Store w gdyńskim Centrum Riviera to pierwszy i jedyny stacjonarny sklep festiwalu. Oprócz kolekcji tegorocznych festiwalowych gadżetów na klientów i miłośników muzyki czekają między innymi spotkania z artystami.

Od początku lipca fani Żywiec Męskie Granie mogą odwiedzać pop-up store festiwalu. Sklep zlokalizowany jest na poziomie 1 Riviery, naprzeciwko sklepu Big Star. To przestrzeń, w której klienci centrum i sympatycy festiwalu znajdą nie tylko limitowane gadżety i ubrania związane z Żywiec Męskim Graniem, ale również kolekcje artystów.

Oprócz części zakupowej, na klientów centrum czeka strefa chillu oraz strefa kreatywna, które pozwolą spędzić czas w gronie miłośników dobrej muzyki. W tym miejscu odbywać się będą spotkania z artystami, akustyczne live act’y, konkursy z nagrodami.

Co oferuje Żywiec Męskie Granie Pop-up Store?

Oprócz tegorocznego, limitowanego merchu Męskiego Grania, pop-up store to także:

  • Kolekcje artystów
  • Konkursy z nagrodami
  • Spotkania z artystami
  • Akustyczne live act’y
  • Spotkania autorskie
  • Fotobudka
  • Strefa chillu i strefa kreatywna

O Centrum Riviera 

Centrum Riviera w Gdyni to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu, które już od ponad 10 lat oferuje mieszkańcom miasta i regionu możliwość robienia zakupów i spędzania wolnego czasu. Na powierzchni najmu o wielkości 71 tys. m2 zlokalizowanych jest niemal 250 punktów handlowych i 25 punktów gastronomicznych.  

Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki jak Auchan, Kino Helios, Zdrofit, TK Maxx, Media Markt.  Na terenie obiektu działa również Centrum Obsługi Mieszkańca, placówka Urzędu Miasta Gdynia, w którym każdego dnia sprawy urzędowe załatwia kilkuset mieszkańców.  

Centrum Riviera dysponuje 1 700 własnych miejsc parkingowych.   

Właścicielem Centrum Riviera jest Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Od października 2023 roku obiektem zarządza Apsys Polska.    

O Apsys

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do ich specyfiki. Do największych inwestycji organizacji w Polsce należą Posnania w Poznaniu i Manufaktura w Łodzi. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 800 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycje mieszkaniowe - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie oraz Ogrody Staromiejskie i Wrocławskie Lofty w centrum Wrocławia. Apsys Polska prowadzi również foodhall w Poznaniu. Więcej informacji: www.apsys.pl