Centrum Riviera

Wróć do wszystkich klientów

Dziś (poniedziałek 24 czerwca) i w czwartek spotkania o wyzwaniach w branży fashion podczas Gdynia Design Days w Centrum Riviera

Dwie prelekcje na temat wyzwań w branży modowej odbędą się w Centrum Riviera w ramach Gdynia Design Days. Pierwsza z nich już dziś 24 czerwca o godzinie 18.00. Na terenie centrum powstała też interaktywna wystawa „Bańka informacyjna”, będąca częścią festiwalu. 

W poniedziałek 24 czerwca w godzinach 18.00-19.00 odbędzie się spotkanie „Produkcja na żądanie – informacja i innowacja jako sposoby na wychodzenie z bańki nadmiaru”. Marlena Dziewanowska, Business Development Manager w firmie Snapwear, opowie o tym, jak pogodzić dbałość o środowisko z dynamicznie zmieniającymi się potrzebami rynku mody oraz o modelu biznesowym, jakim jest produkcja na żądanie.  

Z kolei w czwartek 27 czerwca (godz. 18.00-19.00) podczas prelekcji „Jak powstało moje ubranie? Od greenwashingu do krytycznego myślenia w branży mody” Martyna Pękala z Fashion Revolution Poland podzieli się przemyśleniami o tym, jak greenwashing wpływa na informacje, które otrzymują klienci oraz przeanalizuje różnice między marketingiem a rzeczywistością produkcyjną.  

Oba spotkania obędą się w hall Centrum Riviera, przy wejściu głównym, obok wystawy „Bańka informacyjna”.  

Centrum Riviera jest partnerem festiwalu Gdynia Design Days. 

O Centrum Riviera 

Centrum Riviera w Gdyni to największe centrum handlowo-rozrywkowe na Pomorzu, które już od ponad 10 lat oferuje mieszkańcom miasta i regionu możliwość robienia zakupów i spędzania wolnego czasu. Na powierzchni najmu o wielkości 71 tys. m2 zlokalizowanych jest niemal 250 punktów handlowych i 25 punktów gastronomicznych.  

Wśród kluczowych najemców znajdują się takie marki jak Auchan, Kino Helios, Zdrofit, TK Maxx, Media Markt.  Na terenie obiektu działa również Centrum Obsługi Mieszkańca, placówka Urzędu Miasta Gdynia, w którym każdego dnia sprawy urzędowe załatwia kilkuset mieszkańców.  

Centrum Riviera dysponuje 1 700 własnych miejsc parkingowych.   

Właścicielem Centrum Riviera jest Union Investment Real Estate GmbH z siedzibą w Hamburgu w Niemczech. Od października 2023 roku obiektem zarządza Apsys Polska.    

O Apsys

APSYS jest jednym z wiodących operatorów branży nieruchomości komercyjnych w Polsce i we Francji. Spółka realizuje działania w segmencie nieruchomości handlowych, projektach mixed-use oraz inwestycjach mieszkaniowych. Firma powstała w 1996 roku i działa jako inwestor, deweloper, agent ds. najmu, menadżer projektu oraz zarządca nieruchomości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy wszystkie działania, niezależnie od wielkości i lokalizacji poszczególnych nieruchomości, są̨ dopasowane do ich specyfiki. Do największych inwestycji organizacji w Polsce należą Posnania w Poznaniu i Manufaktura w Łodzi. APSYS Polska zarządza obecnie ponad 800 000 mkw. GLA w 15 obiektach handlowych zlokalizowanych w 12 największych miastach. Apsys prowadzi także inwestycje mieszkaniowe - Solea Mieszkania przy Wyścigach na warszawskim Mokotowie oraz Ogrody Staromiejskie i Wrocławskie Lofty w centrum Wrocławia. Apsys Polska prowadzi również foodhall w Poznaniu. Więcej informacji: www.apsys.pl