Watco. Ekspert napraw i powlekania posadzek betonowych

Wróć do wszystkich klientów

Watco: Przygotuj posadzki hal magazynowych na świąteczny ruch. I skorzystaj z wielkich rabatów w Black Friday

O powierzchnie magazynowe oraz produkcyjne trzeba dbać przez cały rok. Szczególnie ważne jest przygotowanie posadzek na zimę - aby zapewnić bezpieczeństwo i komfort pracy. Brytyjska marka Watco, producent bestsellerowych preparatów do napraw i malowania posadzek betonowych podpowiada, jak to zrobić sprawnie i bezproblemowo. A z okazji Black Friday wprowadza zniżkę na najlepiej sprzedające się produkty do posadzek betonowych. Od piątku do poniedziałku (25-28 listopada) można kupić je w cenie niższej aż o 50%.

Już wkrótce w magazynach, halach sklepowych czy dystrybucyjnych ruch będzie niczym w ulu. Setki pracowników - stałych i sezonowych – będą przemieszczać się, składać tysiące paczek dla czekających na przesyłki odbiorców.

To ciężki czas dla podłóg i ...pracowników odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu oraz  służb BHP. Niewielkie ubytki w podłogach, śliskie powierzchnie, mogą być przyczyną wypadków, problemów z dotrzymaniem terminów.

Dlatego teraz mamy to dosłownie ostatnie dni na napraw i działań niezbędnych, by świąteczny szczyt był czasem  bezproblemowej pracy.

Na co zwrócić uwagę?

Zima to czas, gdy ubrudzone obuwie staje się dla nas i naszych pracowników dodatkowym zagrożeniem. Dlatego warto pomyśleć o powierzchniach antypoślizgowych. Należy je odnowić, by pracować bezpiecznie, gdy spadnie więcej śniegu, a także gdy się on topi, tworząc błoto. Zadbaj o to, by powierzchnie nie straciły przyczepności. Wystarczy użyć specjalistycznego preparatu w miejscach, które tego wymagają.

Przyjrzyj się posadzce. Niewielkie ubytki, szczeliny, dziury, pod tysiącami kroków stawianych codziennie przez pracowników, pod kołami wózków, uderzeniami spadających przedmiotów (to też się zdarza)  mogą powiększać się,  tworząc niebezpieczne nierówności.  Rozważ zatem szybki remont, wypełnienie dziur czy odświeżeniu posadzki. Na rynku są dostępne produkty wysokiej jakości, szybkowiążące i szybkoschnące, niewymagające dużej wiedzy technicznej, a w Black Friday – dodatkowo w rewelacyjnych cenach. Oferuje je m.in. Watco.

 

Proste w obsłudze - nie trzeba czekać bez specjalistów

Odnawianie posadzek kojarzy się z ogromem pracy, zatrzymywaniem maszyn, wyłączaniem powierzchni z użytku na wiele dni, a także angażowaniem ekipy remontowej. Jednak nie zawsze musi to tak wyglądać. Wybierając odpowiednie, szybkoschnące produkty,  możesz przeprowadzić to sprawnie, a co więcej – samodzielnie. W przypadku Watco - jesteś prowadzony za rękę. Umożliwiają to dokładne instrukcje użytkowania oraz filmy instruktarzowe. Dostaniesz wsparcie techniczne oraz doradcze.

O czym należy pamiętać?

Przede wszystkim postaw na jakość i doświadczenie producenta farb do posadzek oraz zapraw do naprawy betonu. Wybieraj produkty:

  1. szybkoschnące
  2. wysokiej jakości
  3. atestowane
  4. łatwe w użytkowaniu

Bardzo ważne jest, by dobrać odpowiednie produkty i użytkować je zgodnie z przeznaczeniem. Dzięki temu unikniesz problemów, prawidłowo przeprowadzisz mniejsze naprawy i większe remonty oraz zadbasz nie tylko o estetyczny wygląd miejsca pracy, ale co bardzo ważne - o bezpieczeństwo swoje i pracowników.

Wiele porad dotyczących szybkich napraw podłóg w magazynach i halach można znaleźć tu: Porady i podpowiedzi dotyczące szybkich napraw i malowania posadzek betonowych 

O Watco

Firma Watco (https://www.watco.pl/) tworzy wysokiej jakości produkty do napraw i powlekania posadzek - głównie betonowych. Jest liderem w dziedzinie projektowania i opracowywania innowacyjnych produktów, pozwalających na skrócenie czasu napraw posadzek oraz charakteryzujących się wysoką trwałością. Świadczą o tym zdobywane nagrody i wyróżnienia, między innymi wyróżnienie w kategorii “Najlepszy biznes zaopatrzenia przemysłowego i magazynowego” w 2016 roku w konkursie ECMOD Award oraz nagroda Direct Commerce w 2021 roku.

Watco to brytyjska firma z niemal 100-letnim doświadczeniem. Istnieje od 1927 r. (w Polsce od czerwca 2022 r.) i stawia sobie za cel tworzenie produktów najwyższej jakości, które jednocześnie są łatwe w użyciu i nie wymagają fachowej wiedzy. To również pierwsza firma, która produkuje i sprzedaje dwuskładnikowe produkty z żywicy epoksydowej bezpośrednio do użytkownika końcowego. 

Laboratorium Watco mieści się w Newcastle, gdzie chemicy nieustannie prowadzi badania oraz opracowuje i testuje nowe metody oraz produkty. Magazyn, z którego przesyłane sa produkty Watco do Polski, znajduje się w Niemczech.

Obecnie markę Watco można znaleźć w 9 państwach, między innymi Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Francji.