Watco. Ekspert napraw i powlekania posadzek betonowych

Wróć do wszystkich klientów

Watco: brytyjskie bestsellery do naprawy posadzek już dostępne w Polsce

Bestsellerowe produkty brytyjskiej  firmy Watco są już dostępne w Polsce. Ta wiadomość zapewne ucieszy branżę logistyczną oraz budowlaną. Firma specjalizuje się w produkcji uszczelniaczy, farb oraz innych materiałów, pozwalających na szybką i bardzo trwałą naprawę posadzek technicznych. Z okazji wejścia na nowy, polski rynek,  wszystkie produkty Watco można kupić z 25 proc. rabatem.

O tym, jak ważna jest posadzka w magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych wie każdy, kto zarządza produktywnością w logistyce, produkcji czy sprzedaży. Dziury, ubytki, spękania posadzki  powodują spowolnienie działań oraz potencjalne ryzyko dla bezpieczeństwa pracy. A to już poważne koszty dla firmy.  

Naprawy takich miejsc często kojarzą się z dłuższymi przerwami, ponieważ trzeba wymontować sprzęt lub choćby zatrzymać ruch  na czas  robót i - nierzadko długiego schnięcia zastosowanych materiałów. Dość często trzeba też wynająć specjalistyczną firmę do usunięcia takiego ubytku, przede wszystkim po to, aby naprawa była trwała. 

Nie potrzeba fachowca, by osiągnąć profesjonalny efekt

Brytyjskie Watco postawiło sobie za cel  usunięcie obu tych problemów na raz. Produkty firmy zostały tak opracowane, aby mogły ich używać osoby, które nie są fachowcami w zakresie napraw posadzek. 

Watco stawia na doskonały serwis klienta. Można zrobić zdjęcie ubytku w posadzce, przesłać do nas, a ekspert podpowie, jakiego produktu należy użyć. Następnie osoba naprawiająca posadzkę, po otrzymaniu produktu, może po prostu umówić się z ekspertem Watco, aby krok po kroku przejść cały proces naprawy. 

Wyjaśnimy dokładnie, co trzeba robić i w jakiej kolejności, oraz - na co trzeba zwracać uwagę. To powoduje, że nikt nie jest sam ze swoją naprawą i już od pierwszego razu może uzyskać profesjonalny efekt.

W Watco pracują m.in. doradcy mówiący w języku polskim, dlatego produkty firmy cieszą się dużym uznaniem polskich budowlańców pracujących w Wielkiej Brytanii.

Skuteczne naprawy bez rewolucji w magazynie czy warsztacie

Naprawy “od ręki” są ważne, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie i trudno jest czekać na ekipę remontową. Produkty  Watco są na tyle łatwe w użyciu, że mogą korzystać z nich osoby, które nie specjalizują się w pracach budowlanych, i na tyle trwałe, że efekt prac jest profesjonalny. 

Produkty można stosować punktowo, co oznacza, że nie trzeba dokonywać “rewolucji” w magazynie czy warsztacie, aby naprawić posadzkę. Co więcej produkty te charakteryzują się możliwością użytkowania nawet w ujemnych temperaturach, oraz bardzo krótkim czasem schnięcia. Są też bardzo wytrzymałe - dane mówią o wieloletniej trwałości naprawionych elementów.

300 firm dziennie 

O jakości produktów najlepiej świadczy lista klientów firmy. Codziennie zakupów w Watco dokonują przedstawiciele  około 300 firm. Wśród stałych klientów firmy są potęgi logistyczno-magazynowe takie jak Amazon, Tesco, Network Retail. Przemysł motoryzacyjny reprezentuje między innymi Toyota.

Produkty do posadzek, powłoki antypoślizgowe czy specjalistyczne farby użyto w tak znanych i uczęszczanych lokalizacjach jak  słynny Stadion Wembley, lotnisko Charles de Gaulle w Paryżu,  a nawet w samym pałacu Buckingham. 

Watco  prowadzi w Polsce sprzedaż internetową, magazyny zlokalizowane są w Niemczech, dzięki czemu czas dostawy produktów to ok. 2-3 dni. Płatności można realizować za pomocą prostych i lubianych w Polsce metod – Przelewy24, BLIK oraz kartą kredytową. 

Operatorem logistycznym Watco jest w Polsce DPD.

O Watco

Firma Watco tworzy wysokiej jakości produkty do napraw i powlekania posadzek - głównie betonowych. Jest liderem w dziedzinie projektowania i opracowywania innowacyjnych produktów, pozwalających na skrócenie czasu napraw posadzek oraz charakteryzujących się wysoką trwałością. Świadczą o tym zdobywane nagrody i wyróżnienia, między innymi wyróżnienie w kategorii “Najlepszy biznes zaopatrzenia przemysłowego i magazynowego” w 2016 roku w konkursie ECMOD Award oraz nagroda Direct Commerce w 2021 roku.

Watco to brytyjska firma z niemal 100-letnim doświadczeniem. Istnieje od 1927 r. (w Polsce od czerwca 2022 r.) i stawia sobie za cel tworzenie produktów najwyższej jakości, które jednocześnie są łatwe w użyciu i nie wymagają fachowej wiedzy. To również pierwsza firma, która produkuje i sprzedaje dwuskładnikowe produkty z żywicy epoksydowej bezpośrednio do użytkownika końcowego. 

Laboratorium Watco mieści się w Newcastle, gdzie chemicy nieustannie prowadzi badania oraz opracowuje i testuje nowe metody oraz produkty. Magazyn, z którego przesyłane sa produkty Watco do Polski, znajduje się w Niemczech.

Obecnie markę Watco można znaleźć w 9 państwach, między innymi Wielkiej Brytanii, Niemczech czy Francji.