GreenWay Polska

Wróć do wszystkich klientów

EV Klub Polska oraz GreenWay Polska obniżają ceny ładowania

Ładowanie samochodów elektrycznych tańsze do końca roku? Tak! Po niewątpliwym sukcesie promocji z Visa, EV Klub Polska oraz GreenWay Polska przedłużają współpracę partnerską. Dzięki nowej promocji użytkownicy samochodów elektrycznych mogą otrzymać aż 10% rabatu na ładowanie. 

Największy w Polsce klub zrzeszający ponad 5 tysięcy użytkowników aut elektrycznych, nie zaprzestaje działań na rzecz promocji zeroemisyjnego transportu. Wśród dotychczasowych sukcesów Fundacji EV Klub Polska wymienić można m.in. cieszące się coraz większą popularnością w Polsce co miesięczne spotkania #MonthlyMeetUp, przygotowanie pomocnej wszystkim kierowcom EV aplikacji „EV Klub Polska”, klubowe zloty czy szereg innych benefitów. Nie sposób pominąć jedną z największych akcji promocyjnych wykonanych przez Klub, czyli 30% zniżki na ładowanie w sieci GreenWay Polska przygotowanej wspólnie z firmą Visa. 

Chcemy wspierać obecnych kierowców samochodów elektrycznych w tańszej eksploatacji, ale także zachęcić innych do przesiadki na pojazdy zeroemisyjne. Zakończona akcja z Visa pokazała jak duże jest zaangażowanie elektromobilnych kierowców. Na przestrzeni niemal 4 miesięcy użytkownicy korzystający z promocji przejechali łącznie ponad 1 000 000 km. Dlatego cieszymy się ze współpracy partnerskiej z GreenWay, dzięki której kierowcy EV dalej będą mogli korzystać z rabatów na ładowanie i pokonywać kolejne miliony zeroemisyjnych kilometrów – komentuje Łukasz Lewandowski, koordynator Fundacji EV Klub Polska. 

Po trwającej niemal 4 miesiące akcji z Visa, dającej 30% rabatu na ładowanie, 1 marca 2023 r. ponownie została uruchomiona akcja z rabatami na ładowanie na stacjach w sieci GreenWay Polska. Klubowicze, którzy wygenerują w aplikacji EV Klub Polska kod rabatowy (raz w miesiącu użytkownik może wygenerować jeden kod) a następnie wprowadzą go w portalu klienta operatora, będą mogli skorzystać z 5 lub 10% ulgi na ładowanie. Rabat naliczany jest od najbliższej sesji ładowania rozpoczętej po aktywacji kodu rabatowego do końca miesiąca, w którym kod był aktywowany i obejmuje wszystkie sesje ładowania od momentu aktywacji. W celu kontynuowania rabatu w kolejnym miesiącu, należy pobrać nowy kod rabatowy z aplikacji EV Klub Polska i aktywować go w Portalu Klienta GreenWay. Wysokość gratyfikacji jest zależna od wybranego abonamentu GreenWay. Obecnie klienci GreenWay mają do wyboru trzy plany taryfowe: Energia Standard, Energia Plus lub Energia Max. Największy, 10% rabat przeznaczony jest dla osób posiadających abonamenty Energa Plus i Energa Max. Z kolei osoby zarejestrowane, które wybrały podstawowy wariant bez miesięcznych zobowiązań (Energa Standard), mogą skorzystać z 5% rabatu na ładowanie. 

- Wspólna akcja Klub EV Polska oraz Greenway to kolejna inicjatywa, wspierająca kierowców elektryków  w ekonomicznym podróżowaniu – mówi Rafał Czyżewski, prezes GreenWay Polska. -  Tego rodzaju rozwiązania w realny sposób wspierają rozwój elektromobilności, co jest jednym z kluczowych działań dla poprawy środowiska. 

Przygotowana oferta specjalna dla członków EV Klub Polska, ograniczona jest do stacji ładowania zlokalizowanych na terenie Polski. W efekcie, rabat nie jest naliczany do sesji ładowania zrealizowanych na stacjach własnych GreenWay za granicą, stacjach partnerskich (oznaczonych literą „P” w aplikacji GreenWay) czy stacjach roamingowych (oznaczonych literą „R” w aplikacji GreenWay”). Ponadto obniżka nie łączy się z innymi rabatami i promocjami, chyba, że warunki tych rabatów lub promocji stanowią inaczej. 

Dowiedz się więcej na www.EVKLUB.pl 

EV Klub Polska to pierwszy w Polsce klub właścicieli i użytkowników pojazdów elektrycznych, którego celem jest integracja, pomoc i realne wsparcie obecnych i przyszłych kierowców samochodów elektrycznych. Klub zabiega o kształtowanie jak najlepszego otoczenia prawnego i gospodarczego dla użytkowania pojazdów zeroemisyjnych. EV Klub Polska jest jednym z współzałożycieli Global EV Drivers Alliance, organizacji zrzeszającej kluby użytkowników samochodów elektrycznych z całego świata. 

O GreenWay Polska

GreenWay Polska jest częścią międzynarodowej grupy GreenWay, działającej w obszarze elektromobilności.  Jest najintensywniej rozwijająca się sieć ładowania samochodów elektrycznych w środkowym regionie Europy. Firma istnieje od 2011 r. (w Polsce od 2016 r.) i stawia sobie za cel upowszechnienie pojazdów elektrycznych, by Europa Środkowa i Wschodnia stała się czystsza, zdrowsza oraz mniej uzależniona od ropy naftowej. Obecnie w sieci GreenWay znajduje się ponad 600 stacji ładowania, z czego w Polsce 497. Są to w znacznej większości stacje szybkiego ładowania o dużej mocy.

Oprócz usług ładowania, GreenWay oferuje także profesjonalne usługi w zakresie budowy i zarządzania infrastrukturą ładowania dla innych podmiotów. Oferta obejmuje instalację, konfigurację, utrzymanie i zarządzanie punktami ładowania, również w formie najmu. Firma obsługuje też posiadaczy samochodów elektrycznych korzystających z usług ładowania należących do partnerów GreenWay. Dodatkowo GreenWay oferuje kompleksowe rozwiązania firmom i instytucjom chcącym przekształcać swoją flotę w elektryczną.