Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Galeria Klif wita Tatuum. To kolejna polska marka modowa w gdyńskim centrum

Tatuum to kolejna marka modowa, która wybrała Galerię Klif. Na pierwszym piętrze galerii otworzył się Seasonal Store Tatuum - nowy koncept sprzedażowy tej polskiej firmy. “Otwieramy sklepy większe niż dotychczas, z szerszą, wielosezonową ofertą” - zapowiadają przedstawiciele marki. 

W piątek 21 maja liczący ponad 170 mkw. w Galerii Klif otworzył się salon Tatuum. Jak zapowiadają przedstawiciele marki, to zupełnie nowy koncept, wpisujący się w ekologiczny, zgodny z naturą styl życia.

- Nasz nowy koncept zakłada sprzedaż stacjonarną na większych niż dotychczas powierzchniach. Klienci będą mogli zakupić w przystępnych cenach sprawdzony i doceniony asortyment z poprzednich kolekcji - mówi Maria Koczaska Sahni, Trade Marketing Manager Tatuum. - Tworzymy wielosezonową, jakościową modę inspirowaną naturą. Miło nam, że to właśnie w Galerii Klif otwieramy nasz kolejny sklep w tym nowym formacie.  

- Nie tworzymy mody na chwilę - dodaje Koczaska Sahni z Tatuum. -  Dbamy o to, by nasi Klienci mogli skomponować z naszych modeli szafę kapsułową, uzupełnianą modelami z nowych kolekcji. Kolejne produkty tworzymy z rozwagą, dzięki której wiemy, że kolory i kroje z różnych lat będą ze sobą współgrały w szafie kupujących. Jednocześnie dbamy o wysoką jakość naszego produktu, bo staramy się każdego dnia wykonywać kroki ku przyszłości bardziej zrównoważonej mody. 

To kolejna marka pozyskana przez Galerię Klif w trudnym dla branży handlowej okresie pandemii. 

- Tatuum wzbogaca ofertę modową Galerii Klif -  -  Mimo lockdownu i ograniczeń, które dotknęły centra handlowe, intensywnie pracowaliśmy nad nowymi projektami. Efektem jest pozyskanie marek z branży sportowej - FITANU. COM, finansowej - Tavex, a także z gastronomii, którą reprezentują Yoho Sushi Bar&Restaurant oraz Amber Coffee&Bakery. Te otwarcia traktujemy, jako wyraz zaufania do Galerii Klif.

Jak zapowiada Mariola Rogóż, na klientki i klientów Galerii Klif czekają kolejne atrakcyjne otwarcia. Warto śledzić media społecznościowe galerii, bo atrakcyjnych wydarzeń nie zabraknie.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.

Właścicielem Galerii Klif jest spółka reprezentowana przez AEW Asset Management. Zarządcą centrum jest Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o.