Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Godziny otwarcia Galerii Klif w okresie świątecznym

Ograniczenia w działalności galerii handlowych nie oznaczają, że są one całkowicie zamknięte. W gdyńskiej Galerii Klif cały czas otwarte są sklepy spożywcze, drogerie i apteki, księgarnie oraz sklepy z artykułami dla zwierząt. Centrum dba, aby zakupy były spokojne i bezpieczne.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów od 27 marca działalność galerii handlowych jest jeszcze bardziej ograniczona, jednak to nie oznacza ich całkowitego zamknięcia. 

Otwarte sklepy i punkty 

Galeria Klif w Gdyni jest miejscem, do którego na codzienne zakupy przychodzą mieszkańcy pobliskich dzielnic. Galeria oferuje asortyment nie tylko światowych marek. Znajdziemy w niej również sklepy i punkty usługowe zapewniające spełnienie codziennych, podstawowych potrzeb klientów. 

Cały czas w Klifie czynne są apteki i drogerie: Super-Pharm, Rossmann i Ziaja. Otwarte są sklepy z produktami dla zwierząt: ZOO Karina oraz Duka oraz księgarnie: Empik i InMedio. Do swoich punktów zapraszają Orange i T-Mobile. 

Codzienne zakupy spożywcze zrobimy w sklepie EUROSPAR. Swoje wypieki oferuje piekarnia M. Szydłowski oraz Cukiernia Sowa. W sklepie winiarskim Festus znajdziemy duży wybór win, a herbatę z całego świata kupimy w salonie Czas na Herbatę. 

Czynne są także punkty usługowe, jednak przed wizytą warto umówić się na konkretny termin. Salon Emanuel Berg zaprasza do skorzystania usług krawieckich. Otwarte są salony optyczne Optical Christex i Vision Express. Do skorzystania ze swoich usług zaprasza pralnia EBS. 

Gastronomia na wynos i w dostawie

Strefa gastronomiczna działa w opcji na wynos lub w dostawie. Zamówienie na wynos odbierzemy w Costa Coffee oraz Cukierni Sowa. Swoje dania dowożą House of Protein, Silver Dragon oraz McDonald’s. 

Click&Collect

Nowością jest usługa clik&collet, czyli czynne punktu odbioru zamówionych wcześniej produktów. Z takiej usługi można skorzystać w salonach Aclari, Media Expert, Pandora, Sephora, Tous, X-kom. 

Godziny otwarcia

Wszystkie czynne wyżej sklepy, z wyjątkiem EUROSPAR, czynne są w standardowych godzinach otwarcia galerii, tj. od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00. EUROSPAR zaprasza klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:30. McDonald’s czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godzinach 8:00-23:00. Dla klientów Galerii Klif dostępny jest bezpłatny parking. 

Godziny otwarcia w święta:

Wielka Sobota 3 kwietnia

Galeria Klif: 9:00-13:00

Eurospar: 8:00-13:30

McDonald’s i McDrive: 8:00-13:30

 

Niedziela Wielkanocna i Poniedziałek Wielkanocny 

Galeria Klif: zamknięta

Eurospar: zamknięty

McDonald’s i McDrive: zamknięte

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.