Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Akcje i promocje z okazji otwarcia wszystkich sklepów w Galerii Klif w Gdyni

Zgodnie z zapowiedziami rządu od pierwszego lutego wszystkie sklepy i punkty usługowe w galeriach handlowych, z wyjątkiem siłowni, wznowiły działalność. Z okazji ponownego otwarcia Galeria Klif w Gdyni przygotowała dla swoich klientów atrakcje i rabaty. Centrum będzie otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach od 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od 10:00 do 20:00. Zniesione zostały godziny dla seniorów.

Gdyński Klif od lat słynie z tego, że można tu zrobić spokojne zakupy, w bezpiecznej i kameralnej atmosferze. Te cechy mają teraz jeszcze większe znaczenie dla klientów. Klif działa zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego. 

Co będzie otwarte?

Od poniedziałku 1 lutego ponownie zostały otwarte sklepy odzieżowe, obuwnicze, biura podróży oraz punkty usługowe zlokalizowane na tzw. wyspach. Bez zmian będą czynne do tej pory drogerie, apteki, sklepy wnętrzarskie i spożywcze, księgarnie, sklep zoologiczny. Zamknięta nadal pozostanie siłownia Calypso - zgodnie z rządowymi wymogami. 

- Zapraszamy klientów do naszych salonów i punktów. Robimy wszystko, aby zakupy były bezpieczne - informuje Mariola Rogóż, dyrektor Centrum Galerii Klif w Gdyni. - Przed każdym sklepem lub w sklepie ustawione są dozowniki z płynem do dezynfekcji, zamiennie z rękawiczkami jednorazowymi. Będziemy także sprawdzać liczbę osób przebywających w galerii. Zapominalscy będą mogli zaopatrzyć się w maseczki dostępne w punkcie informacjami. 

Otwarta została również wystawa fotograficzna “Zanim powstał Klif”, zorganizowana we współpracy z Muzeum Miasta Gdyni. Ekspozycja prezentuje zdjęcia przedstawiające zmian, które na przestrzeni dekad zaszły na terenach sąsiadujących z Galerią Klif. Wystawa znajduje się w wydzielonej części na parterze centrum handlowego. Zdjęcia wyeksponowane są w taki sposób, by oglądający mieli komfort oraz przestrzeń do ich podziwiania.

Nagrody za zakupy oraz zimowe wyprzedaże 

Klienci odwiedzający centrum handlowe mogą skorzystać z zimowych wyprzedaży. Zwykle rozpoczynały się one tuż po bożonarodzeniowych świętach, jednak w tym roku w wyniku kolejnego lockdownu zaczęły się one dopiero w lutym i potrwają do połowy miesiąca. 

Dodatkowo, w dniach od 3 do 10 lutego za zakupy zrobione w Galerii Klif będzie można otrzymać karty podarunkowe. Za zakupy o wartości 500 zł dostaniemy kartę podarunkową o wartości 50 zł. Jeżeli wydamy 1000 zł to wartość karty podarunkowej wyniesie 100 zł, a w przypadku zakupów za 2000 zł - 200 zł. Warunkiem otrzymania karty podarunkowej, oprócz paragonów, będzie okazanie ulotki promocyjnej Klifu. 

Wraz z otwarciem sklepów odzieżowych ponownie będzie można skorzystać z bezpłatnej usługi stylistki w ramach akcji Klif Fashion Studio. 

Gastronomia nadal na wynos i w dostawie 

W opcji na wynos lub w dostawie działa strefa gastronomiczna Galerii Klif. Otwarte kawiarnie i restauracje to Grycan, Costa Coffee, Silver Dragon, Olimp, House of Protein oraz McDonald’s.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.