Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Galeria Klif w Gdyni zaprasza na bezpieczne zakupy

Po raz kolejny działalność galerii handlowych została ograniczona, ale nie oznacza to całkowitego ich zamknięcia. Cały czas można zrobić zakupy spożywcze czy skorzystać z usług fryzjerskich, pralniczych, z pomocy krawca czy optyka. Galeria Klif w Gdyni zaprasza na zakupy w bezpiecznych i spokojnych warunkach. 

Zgodnie z informacjami podanymi przez rząd, od poniedziałku 28 grudnia działalność galerii handlowych ponownie jest ograniczona. Jednak część sklepów i punktów usługowych jest nadal otwarta. Gdyńska Galeria Klif cały czas dba, by zakupy odbywały się w bezpiecznej atmosferze. 

Otwarte sklepy i punkty 

Klif to centrum handlowe przyjazne swoim sąsiadom. Wśród najemców znajdują się nie tylko światowe marki modowe, ale także sklepy i punkty usługowe, które zapewniają spełnienie codziennych, podstawowych potrzeb klientów. Dzięki temu w galerii czynne są m.in. apteki i drogerie: Super-Pharm, Rossmann i Ziaja - wszystkie znajdujące się na parterze Klifu. Otwarty jest również salon ZOO Karina, gdzie zaspokoimy potrzeby naszych zwierząt. Do swoich salonów zapraszają przedstawiciele sieci komórkowych: Orange i T-Mobile. 

Nowością są otwarte sklepy z asortymentem meblowym - obowiązujące rozporządzenie Rady Ministrów zezwala na działalność takich punktów. W Galerii Klif są to salon Tempur, oferujący wysokiej jakości materace, salon Spensen, w którym znajdziemy meble i dodatki zagranicznych i polskich marek wnętrzarskich oraz salon Miloo Home z dużym wyborem mebli i dodatków. 

Otwarte są sklepy spożywcze. W Galerii Klif codzienne zakupy zrobimy w supermarkecie EUROSPAR. Herbatę z całego świata kupimy w salonie Czas na Herbatę.  Swoje wypieki oferuje Cukiernia Sowa oraz piekarnia M. Szydłowski. Duży wybór win znajdziemy w sklepie winiarskim Festus. 

Czynne są także punkty usługowe, jednak przed wizytą warto umówić się na konkretny termin. Salon Emanuel Berg zaprasza do skorzystania usług krawieckich. Otwarte są salony optyczne Optical Christex i Vision Express, a także salon fryzjerski Dorota. Do skorzystania ze swoich usług zaprasza pralnia EBS. 

Gastronomia nadal na wynos i w dostawie 

Cały czas - z opcją na wynos lub w dostawie - działa strefa gastronomiczna. Swój asortyment na dowóz oferuje Cukiernia Sowa na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa i Gdańska Osowy. Amatorzy kuchni orientalnej mogą skorzystać z menu restauracji Silver Dragon - na dowóz zamówimy potrawy kuchni wietnamskiej i tajskiej. Także McDonald’s realizuje zamówienia z dowozem - za pośrednictwem Uber Eats lub Glovo. 

Godziny otwarcia

Wszystkie wymienione wyżej sklepy, z wyjątkiem EUROSPAR, czynne są w standardowych godzinach otwarcia galerii, tj. od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. EUROSPAR zaprasza klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:30, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:30. McDonald’s czynny jest w godzinach 8:00-23:00. . W dni powszednie od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów. Dla klientów Galerii Klif dostępny jest bezpłatny parking. 

Bezpieczne zakupy

Odwiedziny w Galerii Klif to gwarancja bezpiecznych zakupów. Centrum bardzo rygorystycznie podchodzi o obowiązujących zaleceń. Przed każdym sklepem lub w każdym sklepie znajdują się dozowniki z płynem dezynfekującym, wymiennie z jednorazowymi rękawiczkami. W punkcie informacyjnym można zaopatrzyć się z maseczki. Serwis sprzątający został wzmocniony, na bieżąco będą dezynfekowane najbardziej newralgiczne miejsca w galerii. Zarządca galerii na bieżąco śledzi liczbę osób przebywających w centrum.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.