Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Galeria Klif w Gdyni: bezpieczne zakupy cały czas dostępne

Choć galerie handlowe funkcjonują w ograniczonym zakresie, w gdyńskim Klifie można załatwić sporo podstawowych spraw - od spożywczych zakupów po krawieckie wsparcie. Galeria Klif dba o bezpieczeństwo kupujących. 

Ogłoszone przez rząd informacje dotyczące galerii handlowych, ograniczyły funkcjonowanie niektórych sklepów, jednak część z nich jest nadal otwarta dla klientów, a korzystanie z nich jest bezpieczne. Galeria Klif to nie tylko gdyńskie centrum mody, ale także galeria przyjazna swoim sąsiadom - poprzez przemyślany dobór sklepów i punktów usługowych zapewnia spełnienie podstawowych, codziennych potrzeb klientów. 

Co jest otwarte?

Apteki i drogerie. W Klifie możemy skorzystać z apteki Super-Pharm, zlokalizowanej na parterze galerii oraz z dwóch drogerii: Rossmann oraz Ziaja - oba sklepy znajdują się również na parterze centrum. 

Zakupy zrobimy także w księgarni Empik oraz w kiosku InMedio. Nie musimy się obawiać o potrzeby naszych pupili, bowiem czynny jest salon ZOO Karina. Do swoich salonów zapraszają przedstawiciele sieci komórkowych: Orange i T-Mobile. 

Czynne są także sklepy spożywcze. W Galerii Klif to nie tylko duży supermarket EUROSPAR, który zaprasza na codzienne zakupy, ale także sklepy Czas na Herbatę, Piekarnia M. Szydłowski, Cukiernia Sowa czy sklep winiarski Festus. 

Klienci galerii mogą skorzystać także z punktów usługowych. Otwarte są salony optyczne Optical Christex i Vision Express. Czynny jest również salon fryzjerski Dorota. Usługi krawieckie oferuje salon Emanuel Berg (otwarty we wtorki i piątki w godzinach 10:00 - 18:00). Pralnia EBS, oprócz usług w centrum, oferuje także odbiór prania z mieszkania. 

Wszystkie wymienione wyżej sklepy, z wyjątkiem EUROSPAR, czynne są w standardowych godzinach otwarcia galerii, tj. od poniedziałku do soboty od godziny 9:00 do 21:00, a w niedziele handlowe od godziny 10:00 do 20:00. EUROSPAR zaprasza klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:30, a w niedziele handlowe od 9:30 do 20:30. W dni powszednie od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów. 

Gastronomia na wynos i w dostawie do domu czy biura

Działa również strefa gastronomiczna, ale wyłącznie z opcją na wynos lub w dostawie. Swój asortyment na dowóz oferuje Cukiernia Sowa na terenie Gdyni, Sopotu, Rumi, Redy, Wejherowa i Gdańska Osowy. Jedzenie można zamówić także z orientalnej restauracji Silver Dragon, która w swoim menu ma dania kuchni wietnamskiej i tajskiej. McDonald’s realizuje zamówienia z dowozem za pośrednictwem Uber Eats lub Glovo.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.