Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Moda Live Online w Galerii Klif w Gdyni - spotkanie w salonie Marciano Guess

Galeria Klif w Gdyni zaprasza na kolejne, dziewiąte spotkanie z modą. Tym razem trenerka wizerunku Katarzyna Kobiela odwiedzi salon Marciano Guess. Moda Live Online odbędzie się 8 października o godzinie 19:00. 

W czasie wydarzenia Katarzyna Kobiela przedstawi stylizacje skomponowane z ubrań marki Marciano Guess. Zaprezentowane zostaną zarówno ubrania, jak i dodatki amerykańskiego brandu z nowej kolekcji. Wszystkie przedstawione stylizacje będzie można kupić w salonie Marciano Guess, który znajduje się na pierwszym piętrze galerii. 

Moda Live Online to spotkania online, które cyklicznie odbywają się w gdyńskiej Galerii Klif. Podczas wydarzeń stylistka Katarzyna Kobiela prezentuje asortyment marek mających swoje salony w galerii. Inicjatywa ma na celu wsparcie najemców gdyńskiej galerii oraz jest formą promocji i wsparciem sprzedaży,

Spotkanie realizowane będzie za pośrednictwem social mediów – klienci będą mogli obejrzeć go w czasie rzeczywistym, a następnie wrócić do niego w dogodnym terminie. Przedstawione stylizacje dostępne są w salonach prezentowanych marek.

Najbliższy pokaz online odbędzie się na profilu Galerii Klif w Gdyni na Facebooku w czwartek 8 października o godzinie 19:00: https://www.facebook.com/KlifGdynia/.

***

Galeria Klif

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski. Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, Spensen, salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.