Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

W Klifach bezpiecznie. Piekarnie, drogerie, apteki i sklepy spożywcze pomagają klientom zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy

Galeria Klif w Gdyni i Dom Mody Klif w Warszawie dostosowały swoje funkcjonowanie do decyzji rządowych i działają w ograniczonym zakresie. Od poniedziałku, 16 marca, w galeriach otwarte są jedynie sklepy, których działalność jest dozwolona przez rząd, a które pomagają realizować podstawowe potrzeby mieszkańców. Wszystkie otwarte sklepy i punkty usługowe tak zorganizowały swoją działalność, by do minimum ograniczyć ryzyko zarażenia, a personel tam pracujący został przeszkolony i wyposażony w niezbędny sprzęt, by w pełni dostosować pracę do nowych warunków.  

Oba centra  przeorganizowały także funkcjonowanie parkingów i wejścia do obiektów. Aktualnie klienci są zapraszani do wyznaczonych wejść, w celu kontrolowania przepływu osób i zapewnienia im jak największego bezpieczeństwa.

Warto na bieżąco śledzić informacje o godzinach otwarcia sklepów w Domu Mody Klif Warszawie oraz Galerii Klif w Gdyni. Godziny funkcjonowania zamieszczane są na bieżąco na profilach Facebookowych  i stronie internetowej www.klif.pl

Decyzje, dotyczące zapewnienia jak najwyższego poziomu bezpieczeństwa klientom i pracownikom obu   handlowych, takie jak częstsze dezynfekowanie powierzchni, umieszczenie dostępnych pojemników z płynem do dezynfekcji rąk, podjęte zostały już w chwili, gdy wykryto w Polsce pierwsze przypadki koronawirusa, choć nie było mowy o zagrożeniu w województwach pomorskim i mazowieckim.

Działania prewencyjne, które Galerie Klif wprowadziły w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem, zostały opracowane i zarekomendowane branży handlowej przez Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektorat Sanitarny.

Co z reklamacjami i zwrotami towarów

Każdy ze sklepów wprowadza w tym okresie własne zasady dotyczących zwrotów i sposobu realizowania gwarancji zakupionych w nich artykułów, stąd informacji najlepiej szukać na stronach internetowych poszczególnych sklepów lub w sklepach tej samej marki funkcjonujących poza centrami handlowymi.

Karty podarunkowe przedłużone

Sprzedaż kart podarunkowych Klifu jest w tej chwili prowadzona wyłącznie za pośrednictwem strony: www.klif.pl. Klienci posiadający kartę podarunkową Klifu, która traci ważność w najbliższych 2 tygodniach, mogą przedłużyć kartę na kolejne dwa tygodnie zgłaszając swoją kartę na specjalną infolinię wydawcy karty.

***

Galeria Klif i Dom Mody Klif

Marka Klif pochodzi z Gdyni i mieści się w dwóch lokalizacjach - klienci mają do dyspozycji Dom Mody KLif w Warszawie oraz Galerię Klif w Gdyni. Od 1996 roku stanowi źródło inspiracji unikalnego stylu życia i mody. Przyciąga pasjonatów i koneserów mody, oferując klientom różnorodne marki z sektora premium oraz mainstream. Najemcy Domu Mody Klif w Warszawie oraz Galerii Klif w Gdyni to unikatowe na terenie polski sklepy oferujące wyjątkowe produkty z branży modowej i wnętrzarskiej a także usługowej. W Domu Mody Klif w Warszawie  znajduje się jedyny w Polsce salon LG Brand Store. 

Obecnie w warszawskim Klifie działają 104 sklepy, wśród których znajdziemy salony zarówno polskie, jak i oferujące międzynarodową modę. W Domu Mody Klif w Warszawie znajdziemy m.in. Milano, Pinko, Furla, Patrizia Aryton i Patrizia Pepe oraz popularne i cenione sieci jak: H&M, Olsen, Solar, S’portofino, United Colors of Benetton. Do dyspozycji Klientów dostępny jest również sklep spożywczy Piotr i Paweł oraz ogródek restauracyjny Bonjour i Salad Story.

W gdyńskiej Galerii Klif jest ponad 130 sklepów, strefa gastronomiczna oraz centrum fitness. Wyróżnia się szeroko rozwinięty sektor wnętrzarski oraz ekskluzywne butiki znanych projektantów, których nie można znaleźć nigdzie indziej w Trójmieście. m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry, Home &You, BB Home, Spensen czy dwupiętrowy salon Witek Home.