Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Trzy pokolenia na lekcji historii w Galerii Klif w urodziny Gdyni

Do Galerii Klif na lekcję historii z okazji urodzin Gdyni przybyły tłumy gości, wszyscy chcieli posłuchać opowieści Arkadiusza Brzęczka, narratora dzisiejszego spotkania. Na wykładzie pojawili się przyjezdni i rodzimi mieszkańcy Gdyni reprezentujący miasto do kilku pokoleń wstecz.

Zaślubiny z morzem, willa trzech kobiet i honorowy kapitan Stankiewicz, to tylko niektóre z tajemnic, jakie mieli okazję poznać słuchacze urodzinowej lekcji historii. Arkadiusz Brzęczek przeprowadził gości po wystawie Bohaterowie Gdyni opowiadając o swoich osobistych doświadczeniach z prezentowanymi bohaterami, jak i z miejscami. Później słuchacze przeszli się po Galerii, aż do kawiarni Nice Ice, przy której przybliżył historię tej gdyńskiej firmy, jak i powstania Galerii Klif.

Lekcja zgromadziła ponad 80 osób, przedstawicieli trzech pokoleń gdynian zafascynowanych historią swojego miasta. Przez ponad godzinę słuchali wykładu miłośnika i badacza Gdyni Arkadiusza Brzęczka. Jako przedstawiciele najmłodszego pokolenia pojawiły się klasy ze znajdujących się w bliskim sąsiedztwie Galerii szkół. 6 klasa ze szkoły podstawowej numer 8 oraz dwie klasy licealne ze szkoły plastycznej oraz IX liceum ogólnokształcącego.

Nauczyciele podkreślali, że wydarzenia organizowane dla młodzieży blisko szkół z jednoczesnym wstępem wolnym jest luksusem, który sprawia, że młodzież może częściej czerpać z oferty kulturowej miasta i lepiej je poznawać.

Cieszymy się z zaangażowania Pana Arkadiusza Brzęczka, który wie, jak porwać tłumy, nie ważne, w jakim wieku. Opowiada historię z zaangażowaniem i prawdziwa miłością do Gdyni- komentuje Mariola Rogóż dyrektor Galerii. - Cieszymy się, że mogliśmy gościć prowadzone przez niego zajęcia i wpisać się tym samym w wielkie świętowanie urodzin Gdyni.

Wydarzenie jest kontynuacją spotkań ze sztuką i historią miasta zapoczątkowanych w lutym 2019, kiedy Galeria Klif podpisała umowę o współpracy z Muzeum Miasta Gdyni i zaprezentowała wystawę z okazji urodzin miasta. Klif zapowiada, że już niebawem ogłosi kolejną wystawę we współpracy z Muzeum. W związku z urodzinami miasta Galeria przygotowała również film z życzeniami od mieszkańców Gdyni i nie tylko.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski.  Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More oraz otwarte tej jesieni: salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.