Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Galeria Klif zaprasza do świętowania urodzin Gdyni

Z okazji 94. urodzin Gdyni Galeria Klif zaprasza na wyjątkową lekcję historii, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek (10.02) o godzinie 11:00 na parterze galerii. Narratorem będzie Arkadiusz Brzęczek, znawca i miłośnik dziejów Gdyni, autor bestsellerów na temat jej historii. Wraz z Muzeum Miasta Gdyni galeria przygotowała także urodzinowy konkurs.

Niezwykła lekcja historii

W dniu urodzin Gdyni (10.02) Galeria Klif zaprasza na spotkanie z historią Gdyni opowiedzianą przez Arkadiusza Brzęczka, autora książki Sekrety gdyńskich kamienic. Na godzinną prelekcję o tajemnicach Gdyni, która odbędzie się o godzinie 11:00 na parterze Galerii, Klif zaprasza wszystkich mieszkańców zafascynowanych miastem.

- Promowanie dziejów Gdyni jest dla nas bardzo ważne, to miasto, którego mieszkańcy reprezentują piękne wartości, takie jak gospodarność, wytrwałość i lokalny patriotyzm. Klif jest tutaj od zawsze, włączenie się we wspólne świętowanie jest dla nas sposobem na złożenie życzeń wszystkim gdynianom i samej Gdyni z okazji pięknej 94. rocznicy urodzin- komentuje dyrektor Galerii Klif, Mariola Rogóż.

Zobacz inspirującą wystawę bohaterów Gdyni

Urodziny Gdyni to świetna okazja, by odwiedzić wystawę Bohaterowie Gdyni, przygotowaną we współpracy z Muzeum Miasta Gdyni. Możemy na niej zobaczyć wspaniałych gdynian, którzy swoją działalnością wpisali się w dzieje i charakter miasta. Są to między innymi Kazimierz Demel, wybitny  znawca flory i fauny Bałtyku, Zygmunt Cywiński, malarz i popularyzator kultury polskiej, zafascynowany Gdynią i morzem czy Danuta Baduszkowa, reżyserka teatralna i dyrektorka Teatru Muzycznego w Gdyni.

Dla miłośników Gdyni - konkurs ze świetnymi nagrodami

Galeria Klif wraz z Muzeum Miasta Gdyni zachęcają gdynian, aby składali życzenia ukochanemu miastu. Pozdrowienia przekazała in. Pani Marii Piradoff, założycielka Mini Muzeum „Bankowiec” i zwyciężczyni konkursu “Z miłości do Gdyni”:

- Gdynię kocham za to, że mogę oglądać tu wschody słońca nad morzem i zachody nad lasem. Cenię jej piękne modernistyczne budownictwo i bogatą ofertę nastawioną na mieszkańca. Mieszkańcom życzę zdrowia, pomyślności i szczęścia, ale również, aby każdy mieszkaniec Gdyni doceniając walory naszego miasta czuł się jego gospodarzem. Pamiętaj: angażuj się społecznie, nie śmieć, miej empatię, bądź miły i wyrozumiały. Trzymaj się tych zasad na co dzień!

 Życzenia Gdyni i mieszkańcom można składać za pośrednictwem FB biorąc jednocześnie udział w konkursie odpowiadając na pytanie Za co kochasz Gdynię? Dla uczestników konkursu Galeria Klif przewidziała nagrody: albumy przedstawiające Gdynię lat 20. XX wieku ufundowany przez Muzeum Miasta Gdyni.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski.  Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More oraz otwarte tej jesieni: salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.