Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Galeria Klif w Święta; godziny otwarcia i piękne ozdoby

Galeria Klif zaprasza w Wigilię na zakupy do godziny 13:00, a w Sylwestra do godziny 15:00. Galeria czynna jest również w niedzielę, 29 grudnia. Klif zaprasza na zakupy i do podziwiania pięknych ozdób świątecznych.


Zbliża się okres świąteczny, wielu klientów zainteresowanych jest godzinami pracy Galerii, poniżej mozna zapoznać się z harmonogramem otwarcia Klifu:

  • Wigilia, wtorek (24.12) - Galeria zaprasza w godzinach 09:00 - 13:00
  • Święta (25.12 26.12) - Galeria będzie nieczynna
  • piątek- poniedziałek (27.12 - 30.12) Galeria zaprasza
  • Sylwester, wtorek (31.12) - Galeria zaprasza w godzinach 09:00 - 15:00
  • Nowy Rok, środa (01.01) i Święto Trzech Króli, poniedziałek (06.01) - Galeria będzie zamknięta


Gdyński Klif zaprasza serdecznie wszelkich poszukiwaczy prezentów i strojów sylwestrowych oraz zachęca do obejrzenia pięknych dekoracji świątecznych.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej, niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, strefę gastronomiczną, ulubione kawiarnie i restaurację oraz centrum fitness i liczne usługi, ułatwiające życie.

W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz, Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do dyspozycji gości jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM oraz laboratorium perfumeryjne Mo61.

Szeroko rozwinięty jest również sektor wnętrzarski.  Klienci mają do dyspozycji sklepy takie jak Home &You, BB Home, Spensen czy House & More oraz otwarte tej jesieni: salon Premium Home, Tempur, Miloo Home i dwupiętrowy salon Witek Home.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.