Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

Nowy najemca w Klifie: Od listopada marka TEMPUR® zapewni gdynianom zdrowy sen

Już dziś (07.11.2019) w Klifie pojawił się kolejny najemca, TEMPUR®, amerykańska marka artykułów sypialnianych, między innymi materacy i poduszek. Dla pierwszych 200 gości sklep przygotował atrakcyjne upominki.

Dysponująca wieloletnim doświadczeniem marka ma znakomitą opinię na rynku. Salon TEMPUR® w gdyńskim Klifie posiada największą ekspozycję produktów w tym regionie. Będzie można przetestować dostępne materace i wybrać ten, który zapewni największy komfort.

- To kolejny najemca, który w ciągu kilku ostatnich miesięcy wybrał Klif na swoją lokalizację - mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. - W Gdyni potrzebne jest miejsce z kompleksową, charakteryzującą się wysoką jakością ofertą wyposażenia wnętrz, zwłaszcza  że w sąsiedztwie Klifu powstaje wiele nowych inwestycji mieszkaniowych. Do tej pory w ofercie mieliśmy między innymi: Home&You, BBhome, JMB Design, Spensen. W branży wyposażenia wnętrz mamy także nową markę - Premium Home.

Z okazji otwarcia producent przygotował upominki dla pierwszych klientów. Jest to maseczka na oczy TEMPUR® o wartości ponad 100 zł dla pierwszych 200 klientów, którzy odwiedzą salon i przetestują wystawione materace.

- TEMPUR to materiał jak żaden inny, a wykonane z niego materace i poduszki zapewniają wyjątkowy komfort. Bardzo się cieszę, że mieszkańcy Gdyni i całego Trójmiasta będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą naszych produktów w Galerii Klif – dodaje Jacek Poznański, dyrektor Tempur Sealy Polska.

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim klientom ponad 130 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, Charme, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita, Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta klientów.

Do ich dyspozycji jest strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.