Galeria Klif

Wróć do wszystkich klientów

W najbliższą sobotę (1 czerwca) Galeria Klif w Gdyni zaprasza na Dzień Dziecka i finał akcji „Nie ma jak z Mamą”. Na najmłodszych czekać będzie wiele atrakcji, konkursów i nagród.

Najważniejszą atrakcją będą  warsztaty prowadzone przez Grzegorza Łapanowskiego znanego z programu Top Chef oraz finalistę Master Chef Junior Patryka Piskorza. Ci, którzy nie zdobyli zaproszenia na lekcję gotowania będą mogli zobaczyć, jak powstają różnorodne dania oraz je degustować. Dodatkowo na dzieci czekają zajęcia sportowe zorganizowane przez Calypso Fitness Club. Będzie również okazja, by spotkać się z Rodziną Treflików w specjalnie przygotowanej strefie gier i zabaw.

- Przygotowując program Dnia Dziecka w Galerii Klif postawiliśmy na edukację najmłodszych w kategorii zdrowego odżywiania oraz na sport i dobrą zabawę - mówi Mariola Rogóż, dyrektor Galerii Klif. - Mamy nadzieję, że cała rodzina wyniesie z tego dnia nie tylko miłe wspomnienia, ale także wiedzę, którą wykorzysta w życiu codziennym.

Kulinarne atrakcje dla dzieci w każdym wieku

O godzinie 12:30 rozpoczną się warsztaty kulinarne, a 14:00 mistrzowski pokaz kulinarny zaprezentuje Grzegorz Łapanowski – prowadzący oraz juror programu Top Chef, właściciel Food Lab Studio i autor wielu książek kucharskich. To także prezes fundacji Szkoła na Widelcu, której główną ideą jest promowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci. Wspomagać go będzie Patryk Piskorz – 2-gi Vicemistrz II edycji Master Chef Junior. Podczas warsztatów najmłodsi nauczą się przygotowywać dania z naturalnych i sezonowych produktów. Dodatkowo cały czas odbywać się będą ciekawe zajęcia w Laboratorium Zmysłów, które poprowadzi dietetyk fundacji Szkoła na Widelcu. Zabawa będzie polegała m.in. na odgadywaniu produktów spożywczych przy użyciu tylko niektórych zmysłów.

Zajęcia sportowe i zabawy z Rodziną Treflików

Nadprogramowe kalorie zdobyte przy degustacji dań będzie można spalić podczas zajęć sportowych zorganizowanych i prowadzonych przez trenerów z Calypso Fitness Club Gdynia. Trening na trampolinach to coś, co na pewno spodoba się wszystkim najmłodszym. Będzie również okazja, by pobawić się w specjalnie przygotowanej treflikowej strefie gier i zabaw oraz wziąć udział w „grze miejskiej” z atrakcyjnymi nagrodami na terenie Galerii. Natomiast w salonie Kraina Szczęścia/KrainaTreflików  odbędzie się konkurs na najładniejszą pracę plastyczną "Mój wymarzony Dzień Dziecka" oraz konkurs tańca z balonami.

Aktywności dla dzieci będą trwały w godzinach 12-18. Główne atrakcje będą miały miejsce na parterze Galerii, przy fontannie.

Harmonogram Dnia Dziecka:

12:00 - 12:05 Rozpoczęcie eventu przez prowadzącego na scenie - powitanie Klientów, zapowiedź programu dnia. Start animacji na stanowisku "Laboratorium zmysłów" i w strefie plastycznej / strefie zabaw Treflików oraz "Gry Miejskiej" z Rodziną Treflików

12:05 - 12:30 Konkursy o najemcach, nagrody i upominki dla dzieci oraz ich rodziców

12:30 - 13:30 Warsztaty kulinarne cz. I - prowadzone przez kucharza Fundacji Szkoła na Widelcu

13:15 - 14:15 Zajęcia sportowe dla dzieci na trampolinach prowadzone przez trenera Calypso Fitness Club - strefa Calypso

13:30 - 14:00 Konkursy o najemcach, nagrody i upominki dla dzieci oraz ich rodziców

14:00 - 15:00 Pokaz kulinarny na scenie prowadzony przez Grzegorza Łapanowskiego + degustacja

14:30 - 15:30 Warsztaty kulinarne cz. II - prowadzone przez gościa specjalnego - Patryka Piskorza

15:30 - 16:00 Autografy i zdjęcia z Patrykiem Piskorzem oraz Grzegorzem Łapanowskim na scenie

16:00 - 17:00 Warsztaty kulinarne cz. III - prowadzone przez kucharza Fundacji Szkoła na Widelcu

17:00 - 17:45 Konkursy o najemcach, nagrody i upominki dla dzieci oraz ich rodziców

17:45 - 18:00 Zakończenie eventu

Galeria Klif w Gdyni od 1996 roku jest źródłem inspiracji dla osób, które w modzie szukają czegoś więcej niż tylko ubrań. Wychodząc z założenia, że moda stanowi odzwierciedlenie naszego charakteru i stylu życia, Klif oferuje swoim Klientom ponad 140 sklepów, które swoimi propozycjami zaspokoją najbardziej wymagające gusta. W Galerii Klif dostępne są wyjątkowe marki, często jedyne w Trójmieście. Ekskluzywne butiki i marki znanych projektantów, m.in. Bizuu, BOHOBOCO, Charme, Calvin Klein Jeans, COS, Emanuel Berg, La Mania, Lidia Kalita Robert Kupisz Liu Jo, Marciano Guess, Max&Co., Patrizia Pepe, Petit Bateau, Pinko, Stefanel, Tommy Hilfiger czy Superdry wraz z popularnymi markami sieciowymi tworzą szeroką ofertę, która zaspokoi szerokie gusta Klientów.

Do ich dyspozycji jest Supermarket Piotr i Paweł, strefa food court, Kraina Treflików - miejsce z warsztatami i zajęciami dla dzieci, a także punkty usługowe, drogerie i perfumerie, m.in. Douglas, Rossmann, Sephora i SUPER-PHARM.

Galeria Klif nieustannie dostosowuje swoją ofertę do wymagań Klientów oraz wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom. Profesjonalne Pakiety Konsultacji w zakresie mody i urody oraz Karta Podarunkowa Klif to udogodnienia, dzięki którym Klienci gdyńskiego Klifu mogą skupić się na sobie i w pełni zrelaksować podczas wizyty w przyjaznym wnętrzu i spokojnej atmosferze.