Forum Gdańsk

Wróć do wszystkich klientów

Chcesz kupić Forum Gdańsk? Z nową edycją MONOPOLY Gdańsk to możliwe!

W najbliższy weekend (15-16 grudnia) w Forum Gdańsk odbędzie się oficjalna premiera MONOPOLY Gdańsk. Po 4 latach gra znowu trafia do sprzedaży w odświeżonej wersji. Między innymi pojawiło się na niej Forum Gdańsk! Odwiedzający kompleks będą mieli okazję pograć na ogromnej planszy, spotkać się z Panem MONOPOLY czy wziąć udział w konkursie z nagrodami.

Chociaż grę MONOPOLY Gdańsk można kupić już w Empikach, jej oficjalna premiera odbędzie się 15 grudnia w Forum Gdańsk o 12:00 wraz z oficjalnym odsłonięciem planszy.

- Forum Gdańsk na stałe wpisało się w krajobraz miasta i świadomość mieszkańców – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk – Z tego powodu nie mogło nas zabraknąć na planszy nowej gdańskiej edycji MONOPOLY.

15 grudnia o godzinie 12:00 na mostku historycznym odbędzie się premiera gry i odsłonięcie gigantycznej planszy MONOPOLY Gdańsk. Na niej będą miały miejsce rozgrywki, w których pionkami będą… gracze. To nie wszystko. W Forum spotkamy także Pana MONOPOLY, który w charakterystycznym cylindrze zapozuje do pamiątkowego zdjęcia. Przewidziane są konkursy, w których nagrodą będzie egzemplarz MONOPOLY Gdańsk.

Atrakcje są przewidziane dla odwiedzających Forum Gdańsk 15 i 16 grudnia w godzinach 12:00 – 18:00. Przez te dwa dni w Empiku będzie można kupić grę w promocyjnej cenie: 103,99 zł.

To już druga edycja MONOPOLY Gdańsk

Pierwsza wersja MONOPOLY Gdańsk została wydana w 2014 roku. Sprzedaż okazała się dużym sukcesem. Twórcy pozostawili na planszy miejsca, które Gdańszczanie znają i odwiedzają od lat. Pojawiły się na niej nowe lokalizacje, które w ciągu ostatnich 4 lat zmieniły wygląd Gdańska, między innymi Forum Gdańsk, Muzeum II Wojny Światowej, Gdański Teatr Szekspirowski czy Garnizon. Gra adresowana jest do rodzin i grup przyjaciół. Dobrze bawią się przy niej wszyscy, niezależnie od wieku. W Polsce jest jeszcze kilka edycji miejskich MONOPOLY, min. Kraków, Wrocław, Toruń czy Poznań.

Partnerami wydarzenia są: Radio Gdańsk, Forum Gdańsk i Trójmiasto.pl

Forum Gdańsk powstało w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation. To nowoczesne miejsce łączące przestrzenie publiczne, usługi, handel, rozrywkę, restauracje i kawiarnie, która powstała m.in. dzięki przykryciu torów kolejowych. Przestrzeń publiczna stanowi powyżej 40 proc. tego miejskiego centrum.

Multi Corporation to jeden z największych deweloperów , właścicieli i zarządców wysokiej jakości centrów usługowo-handlowych w Europie oraz Turcji. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. www.multi.eu