Forum Gdańsk

Wróć do wszystkich klientów

Forum Gdańsk: Piątki „Po pracy”. Grudniowa odsłona cyklu

Forum Gdańsk kontynuuje cykl „Piątki Po Pracy”. Wydarzenia mają na celu promowanie młodych, rokujących artystów. Przez kolejne tygodnie w Forum będzie można posłuchać: Afrocake, Agaty Kujawy i Ariela Suchowieckiego, Chóru Czekolada i Leona Krześniaka.

- „Piątki po pracy” jako nasza juz cykliczna impreza zacheca do przyjemnego rozpoczecia weekendu – mówi Marta Grabianowska, manager ds marketingu w Forum Gdańsk – Obcowanie z kulturą i sztuką sprzyja relaksowi, który jest nam potrzebny po intensywnym tygodniu.

Forum Gdańsk zaprasza do cyklu artystów, którzy w przyszłości mają szanse stać się wielkimi gwiazdami. Koncerty rozpoczynają się w piątki o godzinie 18 w okolicach mostku historycznego. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

W programie na grudzień:
7 grudnia – Afrocake.
14 grudnia – Agata Kujawa i Ariel Suchowiecki
21 grudnia – Chór Czekolada
28 grudnia – Leon Krześniak

Więcej informacji: www.forumgdansk.pl 

Kilka słów o artystach:

AFROCAKE.

Afrocake. to synonim dźwięków przyjemnych i lekkostrawnych. Zespół gra melodie mniej i bardziej znane, ale przez wszystkich lubiane.

AGATA KUJAWA I ARIEL SUCHOWIECKI

Duet wykonuje utwory w rożnych gatunkach. Od standardów jazzowych, przez muzykę popularną, swing, soul, aż po znane wszystkim polskie przeboje. Wszystko we własnych, odświeżonych i nowoczesnych aranżacjach.

Agata Kujawa - wokalistka, aktorka, tancerka, animatorka kultury. Absolwentka MUSIALU Akademii Muzycznej w Gdańsku, aktorka Mazowieckiego Teatru Muzycznego. Laureatka wielu festiwali, między innymi: OFPA Reflektor. Uczestniczka programów telewizyjnych takich jak: Tak to leciało, Szansa na sukces, X-Factor. Od lat prowadzi warsztaty wokalne, aktorskie oraz taneczne z dziecmi i młodzieżą w całej Polsce. Założycielka Trójmiejskiej Pracowni Muzycznej - Bear Sound. Wieloletnia członkini studia wokalnego Balbiny. Obecnie pracuję nad autorskim projektem muzycznym 'Nasz Jonasz' opartym na testach Jonasza Kofty.

Ariel Suchowiecki -pianista, kompozytor, aranżer. Student Gdańskiej Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki estradowej. Odbywał praktyki pianistyczne we włoskim konserwatorium G.F. Ghedini w Cuneo. Akompaniator na wielu festiwalach wokalnych. Współtwórca Pracowni Muzycznej - Bear Sound. Kierownik muzyczny Sopockiego Teatru Baabus Musicalis.

CHÓR CZEKOLADA

Chór Czekolada to zespół realizujący program muzyki rozrywkowej. W grudniu Chór Czekolada wystąpi ze swoim specjalnym programem świątecznym. Koncert świąteczny ma charakter wielokulturowy. Usłyszeć będzie można utwory z różnych stron świata we współczesnych aranżacjach z podkładami instrumentalnymi, zróżnicowane pod względem dynamicznym i nastrojowym.
Więcej o chórze na stronie www.chorczekolada.pl

LEON KRZEŚNIAK

Wokalista, gitarzysta oraz producent. Jego twórczość inspirowana jest takimi gatunkami jak blues, funk, soul, american folk, pop i jazz. Na swoim koncie ma występ w debiutach na KFPP w Opolu oraz udział w tegorocznej edycji The Voice Of Poland. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką płytą. Repertuar: nastrojowe aranżacje znanych standardów muzyki rozrywkowej. W repertuarze znajdą się utwory takich wykonawców jak: sting, stevie wonder, Frank Sinatra, John Mayer

Forum Gdańsk powstało w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation. To nowoczesne miejsce łączące przestrzenie publiczne, usługi, handel, rozrywkę, restauracje i kawiarnie, która powstała m.in. dzięki przykryciu torów kolejowych. Przestrzeń publiczna stanowi powyżej 40 proc. tego miejskiego centrum.

Multi Corporation to jeden z największych deweloperów , właścicieli i zarządców wysokiej jakości centrów usługowo-handlowych w Europie oraz Turcji. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. www.multi.eu