Forum Gdańsk

Wróć do wszystkich klientów

Forum Gdańsk: spełniamy marzenia dzieci o spotkaniu ze św. Mikołajem

Spotkanie ze św. Mikołajem to marzenie każdego dziecka. Żeby je spełnić nie trzeba już jechać do Laponii. Dzięki Forum Gdańsk mieszkańcy Trójmiasta mogą poczuć prawdziwą magię świąt. Będzie czas na wspólne zdjęcie i chwilę rozmowy. Mikołaj z Laponii rozda też słodkie upominki.

- Pragniemy zrobić coś wyjątkowego dla gości Forum Gdańsk z okazji nadchodzących świąt – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk – Postanowiliśmy zaprosić do Gdańska św. Mikołaja. To najbardziej magiczna i niedostępna postać na świecie. Jestem pewna, że spotkania na mostku historycznym będą pełne radości, wzruszeń i ekscytacji.

Z Rovaniemi do Gdańska

Św. Mikołaj mieszka w wiosce położonej 8 km na północ od Rovaniemi w Finlandii. Z jego domku widać górę, która swoim kształtem przypomina uszy. Według legendy to dzięki niej Mikołaj z Laponii słyszy wszystkie życzenia dzieci. Na jego adres każdego roku przychodzi prawie pół miliona listów. Piszą do niego najchętniej dzieci z Wielkiej Brytanii, Japonii, USA i oczywiście z Polski!

5 grudnia prosto z koła podbiegunowego do Gdańska przyleci św. Mikołaj. Jego podróż z pewnością będzie długa i obfita w zamiecie śnieżne. To nie pierwsza taka wizyta w Trójmieście. Wcześniej zawitał do Gdańska w grudniu 2011 i 2012 roku. W czasie kiedy elfy przygotowują prezenty – on spotyka się z dziećmi i wypytuje o najskrytsze świąteczne marzenia. Wszystko po to, by pod choinką każdy znalazł to, na co najbardziej czekał.

Spotkaj się z prawdziwym Mikołajem w Forum Gdańsk

W Forum Gdańsk św. Mikołaj będzie przyjmował gości 6,7 i 8 grudnia na mostku historycznym. Każde dziecko może liczyć na pamiątkowe zdjęcie. Elektroniczna wersja fotografii zostanie od razu przesłana w formie smsa lub maila do rodziców. Z kolei wydruk i certyfikat spotkania będzie można odebrać od pomocników św. Mikołaja po godzinie. Zapraszamy wszystkich do odwiedzin Gościa z Laponii w Forum Gdańsk.

Harmonogram spotkań ze św. Mikołajem na mostku historycznym:
6, 7 i 8 grudnia
12:00 – 14:00
14:40 – 16:30
16:50 – 18:00

Forum Gdańsk powstało w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation. To nowoczesne miejsce łączące przestrzenie publiczne, usługi, handel, rozrywkę, restauracje i kawiarnie, która powstała m.in. dzięki przykryciu torów kolejowych. Przestrzeń publiczna stanowi powyżej 40 proc. tego miejskiego centrum.

Multi Corporation to jeden z największych deweloperów , właścicieli i zarządców wysokiej jakości centrów usługowo-handlowych w Europie oraz Turcji. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. www.multi.eu