Forum Gdańsk

Wróć do wszystkich klientów

Forum Gdańsk: Jarmark Bożonarodzeniowy zawita na dziedziniec

Forum Gdańsk włącza się do Jarmarku Bożonarodzeniowego. Po raz pierwszy stoiska będą znajdowały się na dziedzińcu Forum. To nie jedyna nowość w kompleksie. Oferta Forum Gdańsk na okres świąteczny poszerza się także o nowe stoiska w formie kiosków.

W sobotę 1 grudnia rusza gdański Jarmark Bożonarodzeniowy. W tym roku część stoisk będzie znajdowała się na terenie Forum Gdańsk.

- Forum Gdańsk z chęcią włącza się w Jarmark Bożonarodzeniowy – mówi Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk – bardzo blisko współpracujemy z Miastem, dlatego też chcieliśmy, by stoiska z rękodziełem i rzemiosłem pojawiły się na naszym dziedzińcu, jako naturalne przedłużenie oferty dla Klientów odwiedzających zarówno Forum jak i Jarmark. Będzie to piękne urozmaicenie oczekiwania na nadchodzące Święta.

Odwiedzający Jarmark będą mogli dokonywać zakupów w magicznej scenerii. Forum Gdańsk zachwyca niesamowitymi ozdobami: 28-metrową choinką, ogromny okrętem i prawie 6-metrowym reniferem.  

Dodatkową atrakcją będzie Lodowa Górka, na której miłośnicy zimowych szaleństw zjadą na sankach. Wysoka na 4 metry i wyposażona w trzy tory saneczkowe o długości 35 metrów będzie z pewnością miejscem obleganym przez najmłodszych.

Stoiska rzemiosła i rękodzieła będą czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-22.00, w niedzielę w godzinach 9.00 - 21.00.

Happy Socks i Peterson – Forum Gdańsk przed Świętami poszerza swoją ofertę

Przez okres świąteczny w Forum Gdańsk będą działały dwa dodatkowe stoiska. W Happysocks do 15 stycznia można zaopatrzyć się w kolorowe skarpetki. Peterson z kolei oferuje klasykę – portfele i galanterię skórzaną najwyższej jakości. Zakupów na stoisku będzie można dokonać od 30 listopada do 2 stycznia 2019.

Poziom -1: Happy Socks
Poziom 0: Peterson

Stała oferta kiosków w Forum Gdansk

W Forum Gdańsk pojawiły się także nowe kioski, które dopełnią dotychczasową ofertę kompleksu. Wśród nich są te należące do lokalnych przedsiębiorców: pierwsza kwiaciarnia – Kwiaty Piwonii oraz Art Gift, który oferuje pakowanie prezentów. 

Działa już także E-obuwie, w którym możemy zeskanować stopę, by dobrać idealny rozmiar obuwia, a potem kupić wymarzone pantofle czy kozaki. Stoisko YOUBEE  z kolei oferuje bursztyn i biżuterię z opcją personalizacji. 3 grudnia swoją działalność rozpocznie Dom Czekolady – kawiarnia, która słynie z wyśmienitych tortów i lodów.

Poziom -1: Kwiaty Piwonii, Youbee
Poziom +1: E-obuwie, Dom Czekolady

Forum Gdańsk powstało w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation. To nowoczesne miejsce łączące przestrzenie publiczne, usługi, handel, rozrywkę, restauracje i kawiarnie, która powstała m.in. dzięki przykryciu torów kolejowych. Przestrzeń publiczna stanowi powyżej 40 proc. tego miejskiego centrum.

Multi Corporation to jeden z największych deweloperów , właścicieli i zarządców wysokiej jakości centrów usługowo-handlowych w Europie oraz Turcji. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. www.multi.eu