Forum Gdańsk

Wróć do wszystkich klientów

Superkobieto z branży nieruchomości – zajrzyj do Forum Gdańsk w najbliższy czwartek!

Pracujesz w nieruchomościach lub w branży budownictwa w Trójmieście? Masz klientów lub biznes w branży nieruchomości na Pomorzu? Szukasz nowych kontaktów? Jesteś managerką, dyrektorką, prezeską? Forum Gdańsk wraz z Agis Nieruchomości zaprasza na pierwsze spotkanie Klubu Top Woman in Real Estate, które odbędzie się czwartkowe popołudnie (04.10.2018 o godz. 17.30) w Forum Gdańsk (Kino Helios). Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 Spotkanie z inspiracją

- Zapraszamy do udziału w  bezpłatnym spotkaniu integrującym panie pracujące w branży nieruchomości i budownictwa oraz w branżach bezpośrednio z nimi powiązanych. Naszym celem jest budowa relacji biznesowych oraz społeczności kobiet w Klubie Top Woman in Real Estate – mówi Krystyna Swojak, organizatorka spotkania.

- Kobiety pracujące w branży nieruchomości spotkają się w Forum Gdańsk, które niedawno zostało ogłoszone Inwestycją Roku w kategorii Rynek Powierzchni Handlowej – mówi Magdalena Gibney dyrektor kompleksu. – Przestrzeń, w której można wymienić się doświadczeniami sama w sobie jest inspirująca, dlatego serdecznie zapraszamy!

Poznaj głos  Twojego sukcesu

Hitem programu będą warsztaty inspiracyjne o nazwie "Głos Kobiet Sukcesu" z trenerem wokalnym. Tematem przewodnim tej części będą warsztaty z Matteo Mazzucca - trenerem wokalnym. Uczestniczki dowiedzą się czym jest daltonizm wokalny i poznają 3 głosy Doskonałego Mówcy.

Trzeba zabrać wizytówki! Podczas moderowanego biznes miksera - dzięki temu będzie można poznać więcej koleżanek z branży i wymienić się kontaktami. Spotkanie zakończy koktajl i loteria wizytówkowa, w której będzie można wygrać prezenty od partnerów spotkania.

Spotkanie jest bezpłatne a liczba miejsc ograniczona. Rejestracja trwa tylko do wtorku 2 października.

Zapraszamy do rejestracji:

https://klubtopwoman.evenea.pl

 

Partner Strategiczny:

Forum Gdańsk

www.forumgdansk.pl

 

Partner Wspierający:

Agis Nieruchomości

www.agis.nieruchomosci.pl

 

Partner Honorowy:

Stowarzyszenie Woman in Real Estate Poland

www.wirep.pl

Forum Gdańsk powstało w formule partnerstwa inwestora prywatnego z partnerem publicznym, czyli Miastem Gdańsk i spółki Multi Poland, będącej częścią międzynarodowego koncernu Multi Corporation. To nowoczesne miejsce łączące przestrzenie publiczne, usługi, handel, rozrywkę, restauracje i kawiarnie, która powstała m.in. dzięki przykryciu torów kolejowych. Przestrzeń publiczna stanowi powyżej 40 proc. tego miejskiego centrum.

Multi Corporation to jeden z największych deweloperów , właścicieli i zarządców wysokiej jakości centrów usługowo-handlowych w Europie oraz Turcji. Realizowane przez firmę projekty stają się często katalizatorem rozwoju ekonomicznego i społecznego miast i regionów. Od swojego powstania w 1982 roku, Multi zajmowało się ponad 190 projektami. www.multi.eu